Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed

Paca dla Dekarza

Oferty pracy

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność,wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Dekarz

Nr ref: ED/05/15

Miejsce pracy: Monstreux

Opis stanowiska:

  • Praca na zewnątrz budynków poddanych renowacji.
  • Wykonywanie prac dekarskich na dachach płaskich i stromych.
  • Stawianie i skręcanie szkieletu, więźby dachowej.
  • Krycie powierzchni dachu dachówką, blachą, papą.
  • Montaż rynien, odpływów itp.

Wymagania:

  • Min. 10 lat doświadczenia w pracy na stanowisku dekarz.
  • Wykształcenie zawodowe – dekarz.
  • Dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny!
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość pracy w soboty).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Oferty pracy w HolandiiNieruchomości w Holandii – Księgowość w Holandii

praca w holandiinieruchomości w Holandiiksięgowy w Holandii

Ogloszenia Holandia – […]Ogłoszenia[…]Ogłoszenia w Holandii | Lekarz w Holandii, Ginekolog Holandia