Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed

Comments Off

Praca na magazynie z odzieżą – Amsterdam- Westhaven

| Ogloszenia | 30 sierpnia 2015

Praca w Amsterdamie – Praca na magazynie z odzieza – Amsterdam- Westhaven

Opis stanowiska

praca-w-amsterdamiePracownik magazynu z odzieza Miejsce: Amsterdam-Westhaven Ilosc godzin: pelny etat: praca od pn do pt w godzinach : 8:00-17:00

Nasz klient jest znanym producentem markowej odziezy oraz akcesorii. W tej chwili poszukujemy kandydatow do pracy na magazynie Obowiazki: zbieranie zamowien ukladanie towaru na paletach stickerowanie, metkowanie, przepakowywanie artykulow ogolne prace magazynowe przestrzeganie zasad bezpieczenstwa Wymagania: dobra znajomosc jezyka angielskiego/holenderskiego dokladnosc, elastycznosc motywacja do pracy dostepnosc od 31.01 na dluzszy okres czasu Co oferujemy: stawka godzinowa: +23: 8,85 euro praca w godzinach: 8:00-17:00 Zainteresowane osoby spelniajace wymagania prosimy o kontakt wysylajac swoje CV z dopiskiem : Magazyn odziezowy- Amsterdam na adres: amstelveen@ottoworkforce.eu Zastzregamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Oferty pracy w HolandiiNieruchomości w HolandiiKsięgowość w Holandii

praca w holandiinieruchomości w Holandiiksięgowy w Holandii

Ginekolog w Holandii

Brak tagów

200 total views, 2 today