Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed

reklama w holandii

Możliwość komentowania PRACA FIZYCZNA – OCYNKOWNIA – HOLANDIA WOLVEGA została wyłączona

PRACA FIZYCZNA – OCYNKOWNIA – HOLANDIA WOLVEGA

| Ogloszenia | 30 sierpnia 2015

Praca w Amsterdamie – PRACA FIZYCZNA – OCYNKOWNIA – HOLANDIA WOLVEGA

praca-od-zaraz-w-holandiiFirma Temphory Polska Sp. z o.o. . jest Agencją Pośrednictwa pracy w Holandii istniejącą na rynku od 2006 roku i poszukuje specjalistów do różnych sektorów w branży metalurgicznej, mechanicznej, budowlanej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiada certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2562.

Praca na terenie północnej Holandii

Galwanizer – ocynkownia

Opis stanowiska:

· Praca związana jest z cynkowaniem stali, rur, konstrukcji stalowych,

· Praca jest wymagająca fizycznie, lecz nie wymaga wcześniejszego doświadczenia

Obowiązki:

· Przenoszenie i zawieszanie mis z roztworem do cynkowania,

· Przygotowanie i wymieszanie roztworu płynnej stali – po przeszkoleniu,

· Szlifowanie, polerowanie

Wymagania:

· Gotowość do wymagającej dobrej kondycji (misy są ciężkie),

· znajomość języka angielskiego,

· Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

· umowę holenderską i dobrą stawkę godzinową ,

· zorganizowane zakwaterowanie,

· ubezpieczenie,

· opiekę polskiego Koordynatora na terenie Holandii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: aspretke@temphory.com.pl

Oferty pracy w HolandiiNieruchomości w HolandiiKsięgowość w Holandii

praca w holandiinieruchomości w Holandiiksięgowy w Holandii

Polski lekarz w Holandii

Brak tagów

318 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

aannemers nl