Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed

Comments Off

Praca bez wymaganego doświadczenia od zaraz

| Ogloszenia | 2 września 2015

Oferty pracy w Holandii – Praca bez wymaganego doświadczenia od zaraz

praca-w-amsterdamieAgencja Pracy FIDESS – łączymy pracowników i pracodawców na całym świecie! Jesteśmy polską firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Działamy legalnie w oparciu o wymagane pozwolenia i certyfikaty zarówno na terenie Polski jak i za granicą (KRAZ: 10850, KVK: 61000744). Oferujemy Państwu pracę tymczasową na terenie Holandii:

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Praca w Holandii w okolicach Lelystad / Zwolle.
Zakres obowiązków obejmuje różne proste prace:
1. W sektorze zielonym (na szklarni / hali) m.in.:
– sortowanie kwiatów i cebulek kwiatowych,
– robienie bukietów,
– pakowanie kwiatów,
– pakowanie warzyw i owoców,
– plewienie,
– układanie zamówień na hali/szklarni,
– obsługa maszyn do sadzenia roślin itp.
2. W sektorze produkcyjnym (na hali / magazynie) m.in.:
– pakowanie,
– układanie (np. skrzynek, kartonów)
– sortowanie / segregowanie różnych towarów,
– wykonywanie prostych czynności przy obsłudze linii produkcyjnych
– układanie zamówień wg. listy,
– kontrola jakości itp.

Praca w grupach. Możliwa praca w weekendy oraz nadgodziny. Nadgodziny płatne dodatkowo (125 i 150% stawki godzinowej)!
Dodatkowych szczegółów oferty udzielamy kandydatom którzy zakwalifikują się do procesu rekrutacji.

Doświadczenie nie jest wymagane! Osoba na miejscu zostaje przeszkolona i przyuczona na danym stanowisku pracy.

Uwaga!
Termin wyjazdu i rozpoczęcia pracy ustalamy indywidualnie z każdym kandydatem – możliwy wyjazd i rozpoczęcie pracy od zaraz.
Najbliższy wyjazd do pracy 5/6.09.2015

Oferujemy:
– zakwaterowanie na terenie Holandii
– bezpłatny transport do pracy na terenie Holandii (służbowy samochód lub rower)
– opiekę polskiego koordynatora za granicą
– organizację i rezerwację transportu z miejsca zamieszkania za granicę
– ubezpieczenie
– stawkę godzinową gwarantowaną, zgodną z holenderskim kodeksem pracy i CAO
– dodatek urlopowy i wakacyjny
– legalne zatrudnienie na terenie Holandii (świadczenia socjalne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.)
– szczegółową prezentację warunków zatrudnienia

Wymagania:
– motywacja do pracy
– osoby chętne do zdobywania nowych doświadczeń
– dyspozycyjność do pracy na okres minimum 3 m-cy

Mile widziane również:
– osoby nie posiadające doświadczenia zawodowego
– prawo jazdy kat.B
– język angielski na poziomie komunikatywnym
– osoby aktualnie znajdujące się za granicą mogące zmienić miejsce zamieszkania

Rekrutacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do procesu rekrutacji poprzez wysłanie CV na adres: rekrutacja@fidess.pl w temacie wpisując wybraną przez siebie ofertę: SEKTOR-ZIELONY-15P5 lub PRODUKCJA-15P5 lub poprzez wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego: http://www.fidess.pl/Kariera/FormularzRekrutacyjny

Wszystkim kandydatom nadsyłającym aplikacje dziękujemy, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Z kandydatami kontaktujemy się do 2 tygodni po złożeniu aplikacji.

www.fidess.pl
Wymagania
wysłanie CV na adres: rekrutacja@fidess.pl w temacie wpisując wybraną przez siebie ofertę: SEKTOR-ZIELONY-15P5 lub PRODUKCJA-15P5 lub poprzez wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego: http://www.fidess.pl/Kariera/FormularzRekrutacyjny
Wynagrodzenie
godzinowe

Oferty pracy w HolandiiNieruchomości w HolandiiKsięgowość w Holandii

praca w holandiinieruchomości w Holandiiksięgowy w Holandii

Ginekolog w Holandii

Brak tagów

246 total views, 1 today