Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed

reklama w holandii

PRACA W HOLANDII – PRACOWNIK FIZYCZNY/PAKOWACZ – WYJAZDY WRZESIEŃ 2015 VENLO

  • Opublikowany: 9 września 2015 09:28
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Praca w Amsterdamie – PRACA W HOLANDII – PRACOWNIK FIZYCZNY/PAKOWACZ – WYJAZDY WRZESIEŃ 2015 VENLO

praca-w-amsterdamieAgencja pracy Work Force Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od ponad 10 lat, specjalizujemy się w pośrednictwie przy podejmowaniu legalnego zatrudnienia na terenie Holandii. W Polsce działamy nieprzerwanie od kwietnia 2004 roku, czyli od momentu powstania naszego biura w Opolu. Jesteśmy do dyspozycji dla naszych przyszłych i obecnych pracownikowi w trzech biurach na terenie kraju, w Bydgoszcz, Lublinie i Opolu.

Work Force Bydgoszcz poszukuje pracowników fizycznych do pracy na magazynach przy przygotowywaniu zamówień i na liniach produkcyjnych z branży spożywczej.

Termin wyjazdu:

13.09
20.09
27.09

Oferujemy szkolenie w miejscu pracy, doświadczenie nie jest wymagane.
Osoby zainteresowane proszone są o złożenie CV.

Oferujemy:

•holenderski kontrakt
•opiekę polskich koordynatorów
•zakwaterowanie
•ubezpieczenie
•dojazdy do pracy na terenie Holandii
•pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Zakres obowiązków:

•rozpakowywanie, sortowanie, przepakowywanie, ważenie, ucinanie produktów ręczenie i maszynowo
•przewóz towarów na taśmę produkcyjną za pomocą wózka paletowego
•kontrola produktów oraz usuwanie gorszych jakościowo po konsultacjach z liderem grupy
•ostrzeganie pracowników obsługujących maszyny o ew. problemach z maszynami służącymi do pakowania, foliowania i naklejania etykiet
•sprzątanie stanowisk pracy i czyszczenie maszyn
•sortowanie odpadów

Wymagania:

•niekaralność
•dyspozycyjność na okres minimum 2 m-cy

Oferty pracy w HolandiiNieruchomości w HolandiiKsięgowość w Holandii

praca w holandiinieruchomości w Holandiiksięgowy w Holandii

Ginekolog w Holandii

praca w holandiinieruchomosci w holandiitransport w holandiiuslugi w holandii

ID ogłoszenia: B/D

Brak tagów

376 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Polskie okna w Holandii