Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed

reklama w holandii

€0

Praca na produkcji

  • Miasto: Eindhoven/Best
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2015 13:50
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIKA PRODUKCJI

Praca na hali produkcyjnej przy pakowaniu żywności w tym takze w zakładach przetwórstwa mięsnego.

Z uwagi na realizację przez pracodawcę holenderskiego polityki promocji zatrudnienia osób młodych, wkraczających dopiero na rynek pracy – ofertę kierujemy przede wszystkim do młodzieży pełnoletniej na tzw wiekówce holenderskiej.

OBOWIĄZKI:

– pakowanie żywności na hali produkcyjnej

– przygotowywanie towaru do wysyłki do super i hipermarketów

– kontrola jakości palet do wysyłki

WYMAGANIA:

– gotowość do podjęcia pracy od zaraz na min 2 m-ce

– osoba młoda, energiczna z poczuciem humoru ale odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków

– mile widziane prawo jazdy kat. B,

– preferowane kobiety

OFERUJEMY:

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– możliwość zdobycia doświadczenia

– zakwaterowanie,

– ubezpieczenie,

– pomoc w załatwieniu formalności

– opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Wyjazdy organizujemy z okolic Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Lubuskiego.

Wiecej informacji na stronie www.pollux-international.pl

praca w holandiinieruchomosci w holandiitransport w holandiiuslugi w holandii

ID ogłoszenia: 453533d7d76d2496

Brak tagów

585 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne ogłoszenia dodane przez Agencja Pracy Pollux

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie ogłoszenia dodane przez Agencja Pracy Pollux »

Polskie okna w Holandii