Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed

reklama w holandii

OPERATOR CNC -TOKARKI KARUZELOWE HOLANDIA

  • Opublikowany: 9 września 2015 11:06
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Praca w Rotterdamie – OPERATOR CNC -TOKARKI KARUZELOWE HOLANDIA

praca- w holandii-od-zarazAgencja PRAN nr cert. 1223.

Dla naszego klienta z branży metalowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator CNC- tokarki karuzelowe

Obowiązki:

– obsługa tokarek karuzelowych Giana GF/SC 12 CNC 710 x 7.000 na sterowaniu Sinumerik 840d

– pisanie prostych programów z pulpitu maszyny

– ustawianie maszyny

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

– zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:

– doświadczenie jako operator/ ustawiacz tokarek karuzelowych

– min. komunikatywna znajomość j. angielskiego

Osoby zainteresowane proszone są przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem TOKARZ KARUZELOWY CNC

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Oferty pracy w HolandiiNieruchomości w HolandiiKsięgowość w Holandii

praca w holandiinieruchomości w Holandiiksięgowy w Holandii

Praca w Holandii

praca w holandiinieruchomosci w holandiitransport w holandiiuslugi w holandii

ID ogłoszenia: B/D

Brak tagów

393 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Polskie okna w Holandii